• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Zapraszamy wystawców z gminy Oława do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym

wtorek, 08.11.2022 - 13:27

17 i 18 grudnia br. na oławskim Rynku odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez dwa samorządy: Gminę Oława i Miasto Oława. Wierzymy, że w tym roku, wzorem lat ubiegłych, mieszkańcy naszej gminy wezmą udział w Jarmarku w roli wystawców. Zapraszamy serdecznie!

Zapraszamy: koła gospodyń wiejskich, kluby seniora, rady sołeckie, szkoły i innych rękodzielników z naszej gminy do udziału w tegorocznym Jarmarku Bożonarodzeniowym. Jak zwykle mamy dla Was przewidziane miejsca w drewnianych domkach. Poniżej zamieszczamy Regulamin Jarmarku oraz kartę zgłoszenia, którą po wypełnieniu należy złożyć w siedzibie Referatu Kultury, Sportu i Rekreacji – ul. św. Rocha 3 lub zeskanowaną wysłać na adres: kultura@gminaolawa.pl

Karta zgłoszenia dla wystawców z terenu gminy Oława: w wersji doc w wersji pdf

Regulamin Jarmarku

Wystawców spoza terenu naszej gminy, przedsiębiorców odsyłamy na stronę Miasta Oława, gdzie zamieszczony został druk karty zgłoszenie do udziału w Jarmarku: https://um.olawa.pl/2782-jarmark-bozonarodzeniowy