• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Jednostka Realizująca Projekt

JEDNOSTKA REALIZUJĄCA PROJEKT
“Uregulowanie gospodarki ściekowej na terenie aglomeracji Stanowice”
dofinansowanej ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko

Zgodnie z wymogami Unii Europejskiej do sprawnej realizacja projektów wymaga się powołania zespołu zarządzającego projektem. W przypadku przedsięwzięć realizowanych w ramach Funduszu Spójności, rolę takiej struktury organizacyjnej pełni Jednostka Realizująca Projekt (JRP).
Jednostka Realizująca Projekt to komórka organizacyjna Urzędu Gminy Oława powołana przez Wójta Gminy Oława Zarządzeniem nr 218/2014 z dnia 31 grudnia 2014r. w celu przygotowania i realizacji projektu pn. “Uregulowanie gospodarki ściekowej na terenie aglomeracji Stanowice”.

W skład JRP wchodzą pracownicy Urzędu Gminy Oława:
Wiesława Kulesza – inspektor ds. inwestycji-kierownik JRP -MAO
Maciej Bryła – inspektor ds. inwestycji JRP – zastępca MAO
Michał Wołowicz – kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego – specjalista ds. zamówień publicznych JRP
Regina Kuźniarska – inspektor ds. księgowości budżetowej JRP
Piotr Kowalski – kierownik Referatu Wodociągów i Kanalizacji – specjalista ds. monitoringu projektu JRP
Joanna Szulżyk – inspektor ds. promocji JRP
Artur Świderski – radca prawny JRP

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.