• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Ślubowanie wójta gminy Oława – kadencja 2024-2029

-„Chwila złożenia ślubowania jest dla mnie szczególnym wyróżnieniem. Jestem dumny z tego, że zostałem wybrany do dalszego reprezentowania Gminy Oława jako wójt już w pierwszej turze wyborów.  Z całego serca dziękuję Wam, drodzy mieszkańcy za zaufanie, okazane wsparcie i wiarę w to, że Gmina Oława stanie się jeszcze lepszym miejscem do życia i jednocześnie gratuluję wyników wszystkim kandydatkom w tegorocznych wyborach samorządowych. Dziś szczególnie chciałbym przywitać i pogratulować nowo wybranym radnym gminy Oława oraz Panu Przewodniczącemu i Wiceprzewodniczącym. Wyrażam głęboką nadzieję na to, że nasza współpraca będzie przebiegała w atmosferze wzajemnego szacunku i konstruktywnego dialogu. Wszyscy otrzymaliśmy od mieszkańców kredyt zaufania i niosąc na barkach odpowiedzialność za pracę, powinniśmy mieć jeden priorytet, dobro lokalnej społeczności. Ja ze swej strony obiecuję konsekwentnie realizować wyznaczone plany, tak by Gmina Oława, stanowiła wspaniałe rozwijające się punkty na mapie naszego powiatu i województwa. Dziękuję bardzo.”

Podczas pierwszej sesji Rady Gminy Oława, która odbyła się 6 maja 2024 r. Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej Katarzyna Pyka-Łuczkiewicz wręczyła wójtowi Arturowi Piotrowskiemu zaświadczenie o wyborze. Przypomnijmy, że wójt Piotrowski zwyciężył już w pierwszej turze wyborów samorządowych, która odbyła się 7 kwietnia 2024r.