Świetlice wiejskie zamknięte do 3 maja
Wójt gminy Oława podjął decyzję o czasowym zamknięciu świetlic wiejskich w związku z występowaniem stanu epidemii.
Zarządzeniem nr 43/2021 z 8 kwietnia, p.o. wójta gminy Oława podjął decyzję o zamknięciu wszystkich świetlic wiejskich. Zalecił również odwołanie organizowanych przez inne podmioty wydarzeń społecznych, kulturalnych, sportowych oraz o innym charakterze, podczas których przewidywane jest zgromadzenie się w jednym miejscu wielu uczestników. Więcej informacji w treści Zarządzenia poniżej.
Treść Zarządzenia nr 43/2021 – treść Zarządzenia