VII sezon Akademii Siatkówki rozpoczęty
Dzisiaj rano Urząd Gminy Oława odwiedził siatkarz, były reprezentant Polski - Paweł Siezieniewski. Wizyta związana była z rozpoczęciem kolejnego sezonu Akademii Siatkówki.
Sportowiec wręczył p.o. wójta gminy Oława Henrykowi Kuriacie oraz zastępcy wójta Tomaszowi Oleksynowi, oryginalny prezent – spersonalizowane koszulki Akademii.
Przypomnijmy, że od 2015 roku gmina Oława jest partnerem Akademii Siatkówki Kadziewicz, Siezieniewski, Dobrowolski. Dzięki współpracy dzieci i młodzież z gminy Oława kształcą swoje umiejętności pod okiem najlepszych trenerów. W roku szkolnym 2021/2022 uruchomione zostają dwa oddziały w Szkole Podstawowej w Marcinkowicach.
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Modernizacja boiska przy Gminnej Szkole Podstawowej zakończona
wtorek, 09.06.2026 - 13:54 -
Czytaj dalej
Mikroretencja – przygotuj się na nabór wniosków
poniedziałek, 08.06.2026 - 14:46 -
Czytaj dalej
Wielkie emocje, sportowa rywalizacja i masa zabawy dla najmłodszych już niedługo!
poniedziałek, 08.06.2026 - 10:53