To już w ten czwartek Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej pn. “Niebieska Moc dla Marty”

wtorek, 09.04.2024 - 15:19

Na zaproszenie funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji do rywalizacji przystąpią drużyny służb mundurowych. Powalczą o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Oławie oraz puchar wójta gminy Oława Artura Piotrowskiego. Patronat nad wydarzeniem objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu.

Podczas turnieju, oprócz emocji sportowych, będzie można zakupić m.in. domowe ciasta od pań z kół gospodyń wiejskich gminy Oława. Środki finansowe ze sprzedaży zostaną przekazane na konto zrzutki dla pani Marty Fiołek, żony mundurowego, na zakup leku ratującego życie. Wystawione zostanie również stoisko profilaktyczne przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji oraz niespodzianka – występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Szczegóły wkrótce.
Kiedy? 11 kwietnia, najbliższy czwartek
Gdzie? – Hala sportowa w Gaci
Start – godzina 14:00, planowane zakończenie godzina 18:00. Zapraszamy!