Przypominamy o złożeniu deklaracji o źródłach ogrzewania budynków
czwartek, 14.07.2022 - 09:12
Obowiązek złożenia deklaracji do CEEB wynika z ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków i nie jest to obowiązek jednorazowy. Zgodnie z przepisami, obowiązek ten nadal z nami pozostaje:
Obowiązek złożenia deklaracji do CEEB wynika z ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków i nie jest to obowiązek jednorazowy. Zgodnie z przepisami, obowiązek ten nadal z nami pozostaje:
• dla nowych źródeł ciepła – 14 dni od uruchomienia,
• dla źródeł ciepła wymienianych na nowe - 14 dni od uruchomienia,
• dla wszystkich zapominalskich – natychmiastowe złożenie deklaracji.
To oznacza, że nadal przyjmujemy i wprowadzamy deklaracje do CEEB!
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Uwaga – Harmonogram odbioru odpadów na terenie Gminy Oława na lipiec i sierpień
środa, 03.06.2026 - 16:41 -
Czytaj dalej
Nadleśnictwo Oława wprowadziło okresowy zakaz wstępu do lasu na części terenu Leśnictwa Bystrzyca
środa, 03.06.2026 - 15:46 -
Czytaj dalej
Od 4 do 7 czerwca Koło Łowieckie SZARAK Jelcz-Laskowice organizuje polowania dewizowe
środa, 03.06.2026 - 15:32