• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Pożegnanie Haliny Sinkiewicz

czwartek, 08.11.2018 - 11:47

Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy Oława odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej na emeryturę dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Haliny Sinkiewicz.

Przewodnicząca Rady Gminy Oława Mirosława Księżopolska oraz zastępca wójta Teresa Jurijków-Górska złożyły podziękowania ustępującej dyrektor za ponad 50 letnie sprawne zarządzanie biblioteką. W uroczyście wręczonym piśmie czytamy: – Przez ponad pół wieku sprawnie kierowała Pani gminną jednostką kultury, najpierw pod zarządem Gromadzkiej Rady Narodowej, a od 1972 r. Gminy Oława. Dzięki Pani oraz sprawnie dobranym współpracownikom,  Gminna Biblioteka i wszystkie jej filie zawsze służyły mieszkańcom, pełniąc rolę kulturotwórczą. To tutaj, w Bibliotece, można nie tylko wypożyczyć książkę, ale spotkać się z ciekawymi ludźmi kultury: pisarzami, poetami, artystami. To tutaj dzieci uczestniczą w różnorodnych zajęciach, kursach i spotkaniach. Za to wszystko dziękujemy.

Wszyscy zebrani w sali konferencyjnej nagrodzili dyrektor Sinkiewicz gromkimi brawami. Przedstawiono także nową dyrektor biblioteki – Małgorzatę Teuchmann, której życzymy powodzenia w pracy oraz realizacji wielu ambitnych projektów.

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.