• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Polonia Godzikowice zwyciężyła grudniowy turniej piłki nożnej

czwartek, 06.12.2018 - 12:33

1 grudnia w hali sportowej w Marcinkowicach odbył się Memoriał poświęcony wieloletnim działaczom sportowym: Waldemarowi Chwajołowi i Zdzisławowi Kińczykowi.

W rozgrywkach brało udział 6 drużyn z klasy B z terenu gminy Oława. Sportowcy rywalizowali systemem każdy z każdym. Najlepiej spisała się drużyna Polonii Godzikowice, która zdobyła w 5 meczach najwyższą liczbę punktów i w całym  turnieju straciła tylko jedną bramkę.  II miejsce wywalczyli „Czarni” Sobocisko, III – drużyna ze Ścinawy Polska.

fot. archiwum organizatorów i sportowców, Gazeta Powiatowa Wiadomości Oławskie, Gmina Oława

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.