Patrole na Odrze
wtorek, 16.08.2022 - 11:27
Od soboty druhowie z jednostek gminnych OSP: w Siedlcach i Bystrzycy wspólnie z funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej w Oławie patrolują rzekę Odrę na odcinku od Oławy do Lipek. Podczas prowadzonych działań nie stwierdzono zanieczyszczeń ani śniętych ryb.