• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Marcinkowice spadły na 2 miejsce w konkursie – Podwórko Talentów Nivea

środa, 13.06.2018 - 07:52

Dzisiaj rano Marcinkowice w rankingu konkursu spadły na drugim miejscu, na swoim koncie mają 31.191 głosów. Dla pierwszych pięciu miejsc organizator konkursu wybuduje Podwórko Talentów Nivea. Głosowanie trwa do 21 czerwca, a różnice pomiędzy pierwszymi miejscami są niewielkie. Wszystko zostanie rozstrzygnięte przez najbliższy tydzień. Nie czekajmy, pomóżmy Marcinkowicom utrzymać wysoką pozycję!

Jak to zrobić?

Wystarczy wejść na stronę: https://podworko.nivea.pl i zarejestrować się. Po rejestracji, na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem do aktywacji konta. Wystarczy kliknąć na niego i od tego momentu, po zalogowaniu, – głosować. Swój głos można oddawać codziennie.

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.