Marcinkowice spadły na 2 miejsce w konkursie – Podwórko Talentów Nivea

środa, 13.06.2018 - 07:52

Dzisiaj rano Marcinkowice w rankingu konkursu spadły na drugim miejscu, na swoim koncie mają 31.191 głosów. Dla pierwszych pięciu miejsc organizator konkursu wybuduje Podwórko Talentów Nivea. Głosowanie trwa do 21 czerwca, a różnice pomiędzy pierwszymi miejscami są niewielkie. Wszystko zostanie rozstrzygnięte przez najbliższy tydzień. Nie czekajmy, pomóżmy Marcinkowicom utrzymać wysoką pozycję!

Jak to zrobić?

Wystarczy wejść na stronę: https://podworko.nivea.pl i zarejestrować się. Po rejestracji, na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem do aktywacji konta. Wystarczy kliknąć na niego i od tego momentu, po zalogowaniu, – głosować. Swój głos można oddawać codziennie.