Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich i nie tylko

wtorek, 02.10.2018 - 14:20

Drogie panie wykonajcie dowolną techniką, w dowolnej formie i kształcie ozdobę jesienną, przenieście na nią „złotą polską jesień”, malujcie, rysujcie, haftujcie, wycinajcie i pokażcie swoją ogromną pasję, talent i zaangażowanie!

By nasze domy – pomimo kapryśnej pogody – były nadal słoneczne i ciepłe, warto zadbać o jesienne dekoracje! I tutaj zwracamy się do Was, bo kto jak nie Panie KGW wie jak taką ozdobę przygotować. Jesteście mistrzyniami rękodzieła. A my chcemy to pokazać całej Polsce.

Dajcie się ponieść wyobraźni, każdy pomysł jest wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego czekamy na Wasze propozycje ozdób, którymi udekorujemy redakcję!

CO BĘDZIEMY OCENIAĆ?

Redakcyjne jury oceni pomysł i estetykę wykonania.

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE:

• Przygotować ozdobę jesienną wykonaną według własnego autorskiego pomysłu, dowolną techniką (malowanie, rysowanie, haftowanie itp.). Ozdoba nie może zawierać nazwy organizacji/koła autora.
  • Być zarejestrowanym na portalu www.mojaWieś.pl – musi być zarejestrowana organizacja i autor ozdoby.
  • Wysłać ozdobę na adres redakcji:

Redakcja “mojaWieś”

1. Belzacka 176/178,

97-300 Piotrków Trybunalski,

z dopiskiem “Ozdoba jesienna”.

Do ozdoby dołączyć zgłoszenie konkursowe zawierające:

• Nazwę i login organizacji z rejestracji na portalu mojaWieś.pl,
  • Nazwisko i login autora ozdoby.
  • Akceptację regulaminu konkursu – klauzulę: „Akceptuje warunki konkursu „Ozdoba jesienna”

Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada 2018 r.

Regulamin konkursu – czytaj tutaj