• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Już w ten piątek rozpoczyna się trzydniowy Rajd Super Rally

poniedziałek, 26.02.2018 - 10:24

W piątek ponad 80 zawodników przyjedzie na oławski Rynek, gdzie będzie znajdować się miasteczko rajdu. W sobotę zaczynamy zawody. O 9.00 odbędzie się startu honorowy z Rynku! Odcinki testowe przebiegać będą po gruntowych drogach prowadzących poprzez rozległe otwarte przestrzenie w gminie Oława.

 

Szybkie trasy zostaną spowolnione szykanami, a łączna długość wytyczonych odcinków wyniesie ponad 100 km.Wkrótce opublikujemy mapki z zaznaczonymi miejscami dla kibiców. Ze względów bezpieczeństwa, na prośbę organizatora, trasy radu podamy do publicznej wiadomości kilka dni przed rajdem. Współorganizatorami wydarzenia są gmina Oława i miasto Oława.

Zapraszamy na film z ubiegłorocznego rajdu: