• Rozmiar czcionki

• Wysoki kontrast

Judolisy z sukcesami

środa, 14.02.2024 - 13:42

„Z wielką przyjemnością chciałbym Państwa poinformować o sukcesach naszych zawodniczek i zawodników na Mistrzostwach Dolnego Śląska w Judo, które obyły się 10.02.2024 w Łagiewnikach” – cieszy się z sukcesu sportowców klubu Judo Lisy trener Marcin Niedzielski w mailu wysłanym do naszego urzędy. Gratulujemy!!!!

Mistrzyniami województwa zostały: Magdalena Jarska i Liliana Góralska. Tytuł Wicemistrza wywalczyły:  Rozalia Lipiec, Marcel Podsiadły, Giorgio Chartolani, Wiktor Wasąg, Taras Lytvynenko, a brązowy medal przypadł Wiktorowi Herich  i Antoniemu Mazurowi.

Na wysokich 5 miejscach uplasowali się: Zosia Grzybowska i Karol Proba, zaś w walkach eliminacyjnych swój start zakończyli: Maja Kuczmarz, Agata Sokołowska, Oskar Sinicki, Alex Piebiak, Jan Rożek i Bartosz Wołkowicz.

Nasza wychowanka Zofia Biega reprezentująca MKS Juvenia Wrocław sięgnęła po złoty medal.