• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Diamentowe Gody Państwa Lubczyńskich

poniedziałek, 28.06.2021 - 11:39

- „Świadomy praw i obowiązków (...) przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe”. - takie słowa przysięgi wypowiedzieliście Państwo 60 lat temu. Dzisiejsza uroczystość, daje świadectwo, że danego słowa dotrzymaliście.” – tymi słowami rozpoczął składanie gratulacji i życzeń p.o. wójta gminy Oława Henryk Kuriata dla Państwa Marianny i Alfreda Lubczyńskich. W niedzielę 27 czerwca w kościele w Stanowicach odbyła się msza święta w intencji dostojnych jubilatów.

P.o. wójta po zakończeniu mszy świętej, wręczył w imieniu mieszkańców oraz władz samorządowych pismo gratulacyjne, kwiaty i upominek. Przed stanowickim kościołem, w otoczeniu najbliższej rodziny, zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

Również przyłączamy się do gratulacji, życząc zdrowia, pomyślności, optymizmu oraz szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy!