• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Czy głosowaliście już na SP Marcinkowice? – pomóżcie wygrać 1.000 książek dla szkolnej biblioteki o wartości 25 tys. zł.

środa, 03.10.2018 - 08:15

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach przystąpiła do konkursu organizowanego przez firmę Empik pn. „Tysiąc powodów by czytać”. Głosowanie rozpoczęło się od poniedziałku, tj. 1 października. Nie czekajcie, głosujcie codziennie!

Jak głosować?

Cała czynność zajmuje zaledwie kilka sekund! Wystarczy wejść na stronę: www.empik.com/biblioteki i w wyszukiwarce wpisać: Marcinkowice. Pojawi się plakat wykonany przez uczniów (prezentowany poniżej), a pod plakatem przycisk: Zagłosuj na szkołę. Po kliknięciu na niego przejdziemy do okienka głosowania. A tu: wpisujemy swój adres e-mail, zaznaczamy okienko, że nie jesteśmy robotem i klikamy na przycisk: Wyślij. Na podany adres mail, przyjdzie automatyczna wiadomość od organizatora z linkiem, który należy kliknąć by głos został oddany!

Konkurs trwa do 21.10.2018, można głosować codziennie.

Uczniowie marcinkowickiej placówki, nawiązując do tematu konkursu, postanowili dowiedzieć się jakie powody do czytania mają szkolni koledzy i nauczyciele. Poprosili wszystkich o dokończenie zdania „Czytam bo …”. Następnie wybrali najciekawsze i najczęściej powtarzające się wypowiedzi. Na ich podstawie przygotowali plakat, na który trzeba codziennie oddawać swój głos. Plakat prezentujemy poniżej.

“W tym konkursie można wygrać aż 1.000 książek dla naszej szkolnej biblioteki na łączną kwotę 25 tys. zł.
POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY!

Dziękujemy za każdy oddany głos!

  • Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie
    Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach
Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.