Bystrzyckie szczypiornistki z awansem do eliminacji powiatowych

czwartek, 16.03.2023 - 09:23

15 marca w przyszkolnej hali sportowej im. Mieczysława Łopatki w Marcinkowicach odbył się Turniej Mini Ręcznej Dziewcząt. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy wywalczyła pierwsze miejsce i awans do rozgrywek na szczeblu powiatowym. II miejsce zajęły szczypiornistki z Gminnej Szkoły Podstawowej, III drużyna gospodarzy – SP Marcinkowice. Gratulujemy!

W rywalizacji wzięło udział 48 dziewcząt z roczników 2010-2011, rozegrano 10 meczy systemem „każdy z każdym”.

Podczas turnieju wybrano najlepszą szczypiornistkę, została nią Oliwia Adamowicz z SP Bystrzyca. Za najlepszą bramkarkę uznano Martynę Czarnotę z GSP w Oławie. Gratulujemy!

Organizatorem wydarzenia był Szkolny Związek Sportowy Gminy Oława i Szkoła Podstawowa w Marcinkowicach.

fot. archiwum organizatora