• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Acana Moto-Jelcz Oława z brązowym medalem na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w piłce ręcznej

poniedziałek, 29.05.2023 - 14:01

W ubiegły piątek i sobotę w hali w Gaci odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w piłce ręcznej. W rozgrywkach Acana Moto-Jelcz Oława wywalczyła brązowy medal. A to nie koniec sukcesów klubu, zawodnicy indywidualnie też mają się czym pochwalić. Mikołaj Białowąs został królem strzelców całych mistrzostw, Jakub Kudela strzelił najwięcej bramek w turnieju finałowym, zdobywając tytuł najskuteczniejszego zawodnika finału. Najlepszym bramkarzem mistrzostw został Maciej Burzawa. Gratulujemy!

Przypomnijmy, że tytuł mistrza Polski wywalczył Port Service Wybrzeże Gdańsk, który pokonał w meczu finałowym UKPR Agrykola Victoria Warszawa. III miejsce należało do Acana Moto-Jelcz Oława, zaś IV do SKF Orlen Wisła Płock.