14 lat minęło… Jubileusz „Kalinek” z Bystrzycy
15 czerwca w świetlicy wiejskiej w Bystrzycy odbyła się uroczystość XIV-lecia Klubu Seniora „Kalina”. Choć święto wypada w marcu, ze względu na sytuację w Polsce, świętowano z małym opóźnieniem.
Skromniej niż w latach poprzednich, w mniejszym składzie, ale jak na jubileusz przystało był przepyszny tort, życzenia i podziękowania. Na uroczystości nie mogło zabraknąć radnego gminy Oława – Artura Piotrowskiego, który współpracuje z Klubem pod względem artystycznym.
I my, przyłączamy się do życzeń, życzymy naszym paniom i panom z Klubu Seniora „Kalina” dużo zdrówka, nie gasnącej chęci do działania, twórczego zapału i realizacji wielu ambitnych pomysłów. Dziękujemy, że tak aktywnie angażujecie się w życie kulturalne gminy Oława, a także Waszej Małej Ojczyzny – Bystrzycy. „Kalinki” mieliśmy zaszczyt gościć na naszych imprezach gminnych, dożynkach, jarmarkach, gdzie dzieliły się z nami swoją miłością do śpiewu i muzyki. Niejednokrotnie mieliśmy też możliwość skosztować ich pysznych pierogów, wypieków. A wierzymy, że jeszcze wiele przed nami… Pozdrawiamy serdecznie!
fot. archiwum KS „Kalina”
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
środa, 17.06.2026 - 16:56 -
Czytaj dalej
14 czerwca 2026 roku w hali sportowej w Gaci odbył się Turniej piłki ręcznej dziewcząt o puchar wójta gminy Oława
środa, 17.06.2026 - 13:12 -
Czytaj dalej
Uwaga w związku z awarią, jutro nie będzie wody w miejscowościach: Gać, Maszków, Psary
wtorek, 16.06.2026 - 14:27