14 lat minęło… Jubileusz “Kalinek” z Bystrzycy

15 czerwca w świetlicy wiejskiej w Bystrzycy odbyła się uroczystość XIV-lecia Klubu Seniora „Kalina”. Choć święto wypada w marcu, ze względu na sytuację w Polsce, świętowano z małym opóźnieniem.

Skromniej niż w latach poprzednich, w mniejszym składzie, ale jak na jubileusz przystało był przepyszny tort, życzenia i podziękowania. Na uroczystości nie mogło zabraknąć radnego gminy Oława – Artura Piotrowskiego, który współpracuje z Klubem pod względem artystycznym.

I my, przyłączamy się do życzeń, życzymy naszym paniom i panom z Klubu Seniora „Kalina” dużo zdrówka, nie gasnącej chęci do działania, twórczego zapału i realizacji wielu ambitnych pomysłów. Dziękujemy, że tak aktywnie angażujecie się w życie kulturalne gminy Oława, a także Waszej Małej Ojczyzny – Bystrzycy. „Kalinki” mieliśmy zaszczyt gościć na naszych imprezach gminnych, dożynkach, jarmarkach, gdzie dzieliły się z nami swoją miłością do śpiewu i muzyki. Niejednokrotnie mieliśmy też możliwość skosztować ich pysznych pierogów, wypieków. A wierzymy, że jeszcze wiele przed nami… Pozdrawiamy serdecznie!

fot. archiwum KS “Kalina”