• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Zielony Wieczór w GSP w Oławie

wtorek, 22.06.2021 - 10:41

W ubiegły piątek, zgodnie z tradycją Gminnej Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Oławie, uczniowie oddziałów zerówkowych, spotkali się ze swoimi nauczycielkami Edytą Durlej, Agnieszką Cybulak i Anną Gracą, na "Zielonym Wieczorze".

Wydarzenie rozpoczęło się podziałem uczestników na drużyny, które rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach. Pierwszym zadaniem było rozegranie meczu piłki nożnej. Dzieci bardzo chętnie się wzajemnie dopingowały. Kolejnym zadaniem była bitwa na bomby wodne, czemu aura niezwykle sprzyjała. Jednak najwięcej radości przyniosło dojenie krowy na czas. Wygrywała ta drużyna, która jako pierwsza napełniła kubeczek mlekiem. Na koniec dzieci przygotowały swoim paniom pamiątkowe koszulki.
Panie Edyta, Agnieszka i Anna chcą przekazać szczególne podziękowania Paniom: Anecie Szalińskiej, Krystynie Surówce oraz Joannie Horak za pomoc w organizacji ” Zielonego Wieczoru”.
Tekst i zdjęcia – GSP w Oławie