Wyłożone miejscowe plany Godzikowic i Stanowic

czwartek, 08.03.2018 - 10:33

Dzisiaj zostały wyłożone projekty miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Godzikowic – etap 3 i Stanowic. Z projektami można się zapoznać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Projekty wyłożone będą do 6 kwietnia, w pokoju nr 19 w budynku Urzędu Gminy Oława na pl. marsz. J.Piłsudskiego 28, a także dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej: kliknij tutaj

Dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie odbędzie się 23 marca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Oława. O godzinie 12.00 spotkanie będzie dotyczyć projektu mpzp Godzikowic, o 13.00 Stanowic. Uwagi do planów na piśmie lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: gp@gminaolawa.pl , można składać w nieprzekraczalnym terminie do 20 kwietnia br. Więcej informacji wraz z dokumentacją planistyczną na stronie Biuletynu Informacji Publicznej: kliknij tutaj

Regulamin korzystania z usługi „Newsletter Gminy Oława”:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminę Oława, pl. marsz. J. Piłsudskiego 28, Oława 55-200 Oława. Jestem świadom/świadoma, że moja zgoda może być odwołana w każdej chwili, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter Gminy Oława”. Usługa „Newsletter Gminy Oława” umożliwia zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji z życia gminy Oława.

Korzystanie z usługi „Newsletter Gminy Oława” jest dobrowolne, bezpłatne, bezterminowe.
W celu świadczenia usługi „Newsletter Gminy Oława”, Gmina Oława pozyskuje w procesie rejestracji od zainteresowanych osób adresy poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne, lecz bez ich podania nie możliwe jest korzystanie z usługi „Newsletter Gminy Oława”.
Zarejestrowana osoba, w każdej chwili ma możliwość usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji, tj. adresu e-mail, co równoznaczne jest z zaprzestaniem świadczenia usług „Newsletter Gminy Oława”.
W celu usunięcia danych należy wystosować do Gminy Oława na adres promocja@gminaolawa.pl prośbę o usunięcie danych z zasobów Gminy Oława. Mail z prośbą należy wysłać z adresu, który był podany przy rejestracji i stanowi dane osobowe użytkownika usługi „Newsletter Gminy Oława. Użytkownik otrzyma maila z potwierdzeniem usunięcia jego danych.
Administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, 71 313-30-44, sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter Gminy Oława” i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko podmioty upoważnione z mocy prawa.
Udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu.
Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Regulamin korzystania z usługi „Newsletter Gminy Oława” reguluje Zarządzenie Zastępcy Wójta Gminy Oława nr 104/2018 z dnia 25.05.2018 – Kliknij tutaj

Usługa Newslettera Gminy Oława będzie aktywna wkrótce…