Uważajcie na fałszywych urzędników! Oszuści próbują dostać się do domów pod pretekstem kontroli pieców.

czwartek, 08.09.2022 - 11:45

Informujemy - Urząd Gminy Oława nie prowadzi obecnie kontroli domowych pieców.

Otrzymujemy sygnały od mieszkańców gminy, o osobach, które dzwonią na telefony stacjonarne i podając się za pracowników Urzędu Gminy, proponują umówić się na kontrolę pieców w domu.

Informujemy, że Urząd Gminy Oława nie prowadzi obecnie kontroli domowych pieców.

W związku z tym, uczulamy, aby nie wpuszczać nieznanych osób, podających się za przedstawicieli rozmaitych instytucji do naszych domów. Jeśli ktoś będzie do Państwa dzwonił lub pukał do Waszych drzwi w celu kontroli, prosimy o niezwłoczne poinformowanie policji, ponieważ może to być próba oszustwa czy też wyłudzenia pieniędzy.

Dziękujemy mieszkańcom gminy za czujność oraz informację o zaistniałej sytuacji.