Sławomir i Baciary na Pożegnania Lata – 30 września

czwartek, 06.09.2018 - 15:17

Zapraszamy na "Pożegnanie lata" w rytmie rock polo i góralskich dźwięków. Koncert odbędzie się za halą sportową w Gaci.

Rozpoczniemy o 17.30, kiedy na scenę wkroczy żywiołowa kapela góralska Baciary. Górale udowodnią, że ich hasło: “Są Baciary – Jest impreza!” nie jest przypadkowe. Z wielkim przytupem postanowili rozpocząć wrześniową imprezę.

Półtorej godziny później, od godziny 19.00 scena będzie należała do Sławomira i jego zespołu. Oj będzie się działo! Zapraszamy!