• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Sławomir i Baciary na Pożegnania Lata – 30 września

czwartek, 06.09.2018 - 15:17

Zapraszamy na "Pożegnanie lata" w rytmie rock polo i góralskich dźwięków. Koncert odbędzie się za halą sportową w Gaci.

Rozpoczniemy o 17.30, kiedy na scenę wkroczy żywiołowa kapela góralska Baciary. Górale udowodnią, że ich hasło: “Są Baciary – Jest impreza!” nie jest przypadkowe. Z wielkim przytupem postanowili rozpocząć wrześniową imprezę.

Półtorej godziny później, od godziny 19.00 scena będzie należała do Sławomira i jego zespołu. Oj będzie się działo! Zapraszamy!

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.