• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Oświadczenie inwestora GTHR

piątek, 19.07.2019 - 08:21

Na prośbę inwestora publikujemy oświadczenie firmy Guotai-Huarong.

“Szanowni mieszkańcy gminy Oława, od pewnego czasu z niepokojem obserwujemy emocje, jakie narastają wokół naszej inwestycji – GTHR (Guotai-Huarong). Zdajemy sobie sprawę z tego, że tego typu inwestycja może budzić wiele obaw mieszkańców gminy.

GTHR jest firmą o wieloletnim doświadczeniu. Współpracujemy z wieloma instytucjami, ekspertami i naukowcami. Zdajemy sobie sprawę, że brak komunikacji prowadzi do rozprzestrzeniania się wielu nieprawdziwych informacji, a zbędne emocje narastają, niepokojąc coraz szerszą społeczność gminy Oława.

Chcielibyśmy podkreślić, iż naszym obowiązkiem i przywilejem jest dbanie o środowisko i komfort mieszkańców gminy Oława, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby rozwiać obawy mieszkańców.

Chcielibyśmy udzielić rzeczowych i konkretnych informacji mieszkańcom Godzikowic oraz całej gminy. Prosimy o zadawanie bezpośrednio pytań i zgłaszanie wszelkich wątpliwości mailowo: gthr@gthr.pl.

Odpowiedzi będą udzielane zarówno bezpośrednio, jak i na oficjalnej stronie internetowej gthr.pl. ”

Z wyrazami szacunku,
Zespół GTHR

———————————————–

Z uwagi na duże społeczne zainteresowanie budową zakładów elektrolitu w Godzikowicach oraz w celu zachowania transparentności postępowania administracyjnego na stronie Biuletynu Informacji Publicznej zostały zamieszczone kluczowe publiczne dokumenty związane z procedurą wydawania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. kliknij tutaj aby przejść do BIP