Nominacje dla nauczycieli, powierzenia stanowiska dyrektorów szkół

środa, 30.08.2023 - 22:20

Dzisiaj, tj. 30 sierpnia, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Oława odbyło się spotkanie, podczas którego wójt Artur Piotrowski, sekretarz Helena Masło oraz dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty Stanisław Górka, wręczyli nauczycielom z gminnych szkół akty nadania stopni nauczycieli mianowanych.

W poczet nauczycieli mianowanych, w placówkach oświatowych w których organem prowadzącym jest gmina Oława, dołączyli:
Ewelina Borecka – GSP w Oławie
Agnieszka Grabuś – SP Marcinkowice
Sylwia Kulesza-Biega – SP Marcinkowice
Kamila Luch – SP Marcinkowice
Katarzyna Puchała – SP Marcinkowice
Agnieszka Messyasz – ZSP w Gaci
Sylwia Kołodziej – ZSP w Gaci
Kamila Czyżowicz – SP Osiek
Maria Hojko – SP Osiek
Podczas spotkania wręczono także powierzenia stanowiska dyrektorów szkół na 5 lat: Ilonie Czernik – dyrektor Szkoły Podstawowej w Bystrzycy i Ewelinie Gromadzkiej – dyrektor ZS w Gaci oraz Krystynie Boruń – dyrektor Publicznego Przedszkola w Bystrzycy. Uroczyście pożegnano również odchodzącą na emeryturę dyrektor ZSP Marię Pilch.