Mieszkańcy Chwalibożyc, Osieka i Niemila pamiętajcie, w niedziele wybory uzupełniające do Rady Gminy Oława

piątek, 27.08.2021 - 09:07

29 sierpnia w świetlicy wiejskiej w Osieku odbędą się wyboru uzupełniające do Rady Gminy Oława z obwodu: Chwalibożyce, Osiek i Niemil. O mandat będą walczyć: Marzena Jałoszyńska, obecnie sołtys Niemila, zgłoszona przez KWW Nasza Gmina Oława oraz Dariusz Rudnicki zgłoszony przez Komitet Wyborczy M-G Z LZS w Oławie.

Przypomnijmy, że konieczność wyznaczenia wyborów uzupełniających do Rady Gminy Oława powstała na skutek zrzeczenia się mandatu radnej przez Sylwię Kościelak. Ustanie pełnienia funkcji, zostało ustalone zgodnie z Postanowieniem nr 41/2021 Komisarza Wyborczego we Wrocławiu z dniem 28 maja br.

Więcej informacji dot. wyborów na stronie Biuletynu Informacji Publicznej kliknij tutaj