Konkurs ofert na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej w formie usług opiekuńczych na rzecz podopiecznych GOPS w Oławie

czwartek, 13.12.2018 - 13:23

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej został ogłoszony konkurs ofert na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej w formie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych świadczonych na rzecz podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oławie z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych przysługujących na podstawie przepisów o ochronie zdrowia psychicznego.

Oferty należy składać do 31 grudnia br. do godziny 10.00 w sekretariacie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej na ul. św. Rocha 3 w Oławie w trwale zamkniętej kopercie opatrzonej napisem “Oferta na konkurs – usługi opiekuńcze – nie otwierać przed dniem 31 grudnia 2018r. godz. 11.00”

Na stronie BIP bip.gminaolawa.pl odnajdą Państwa treść Zarządzenia wraz z ogłoszenie:- kliknij tutaj