• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Gmina Oława dla Felka

środa, 28.07.2021 - 12:51

Felek urodził się jako skrajny wcześniak w 27 tyg. ciąży. Ważył zaledwie 1100 gram… Tak wczesne przyjście na świat spowodowało szereg komplikacji: wylewy 4 stopnia krwi do mózgu doprowadziły do dziecięcego porażenia mózgowego, retinopatii oraz dysfunkcji narządów ruchu. Z początkiem września w Niemczech Felka czeka skomplikowana operacja w Klinice Ortopedycznej w Ashau. Otwórzcie swoje serca i licytujcie- pozwólmy Felkowi stanąć „dosłownie” na własnych nogach.

Polska reprezentacja olimpijska w piłce siatkowej, przy ogromnym wsparciu Fabiana Drzyzgi, któremu stukrotnie dziękujemy za zaangażowanie w sprawę, we współpracy z Urzędem Gminy w Oławie oraz Pawłem Siezieniewskim z Akademii Siatkówki, wsparła Felka Kurzawę w jego walce o zdrowie. Fabian przekazał na licytację swoją reprezentacyjną koszulkę wraz z podpisami zawodników występujących w narodowej kadrze siatkarzy walczących teraz na tokijskich parkietach o olimpijskie złoto. Polscy siatkarze podpisali się na tej koszulce tuż przed wylotem do Tokio tj. 12 lipca 2021r. zaraz po złożeniu przyrzeczeń przez polskich siatkarzy w Polskim Komitecie Olimpijskim.

W akcje włączają się także polscy siatkarze oraz @kanalsportowy2020 Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego, którzy na swoich social mediach będą promować naszą charytatywną inicjatywę na rzecz Felka. Razem damy radę!

Link do licytacji:

Koniec licytacji 21.08.2021 r. godz. 18.00
Zwycięzca licytacji wpłaca pieniądze za wylicytowaną koszulkę na konto fundacji, która prowadzi zbiórkę na rzecz Felka Kurzawy.