Drzewo-Pszczoły-Życie. Posadź z nami drzewka! Partnerem akcji jest Nadleśnictwo Oława
środa, 12.04.2023 - 13:47
Zapraszamy sołtysów, rady sołeckie do udziału w akcji sadzenie drzewek miododajnych w przestrzeni publicznej na terenie swoich miejscowości. Już jutro, tj. 13 kwietnia, w godzinach od 10:30 do 12:30 na parkingu przed budynkiem Urzędu Gminy Oława będziemy wydawać przedstawicielom naszych miejscowości sadzonki.
To wspólna akcja Gminy Oława i Nadleśnictwa Oława, która jest częścią wspólnego, wieloletniego projektu, mającego na celu ochronę bioróżnorodności w gminie Oława. Dzięki wspólnemu działaniu zwiększymy liczbę roślin, poprawimy mikroklimat i zapewnimy pszczołom źródło pyłku. A dodatkowo w naszych miejscowościach będzie bardziej kolorowo i pięknie. Zapraszamy!
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Informacja o przyznanych dotacjach na wsparcie zadań z zakresu rozwoju sportu
czwartek, 18.06.2026 - 10:07 -
Czytaj dalej
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
środa, 17.06.2026 - 16:56 -
Czytaj dalej
14 czerwca 2026 roku w hali sportowej w Gaci odbył się Turniej piłki ręcznej dziewcząt o puchar wójta gminy Oława
środa, 17.06.2026 - 13:12