Co to jest? – ogłaszamy kolejny konkurs. Do wygrania album “Skarby Natury Gminy Oława”

piątek, 21.08.2020 - 10:59

Aby otrzymać naszą publikację "Skarby Natury Gminy Oława - okiem Adama Polita", należy udzielić prawidłową odpowiedź na pytanie: Co to jest?

Odpowiedzi należy wysyłać mailem na adres: promocja@gminaolawa.pl. Wiadomość proszę zatytułować “KONKURS 5”, a w treści wiadomości podać odpowiedź.

Dla pierwszych trzech osób, które wyślą prawidłową odpowiedź, przygotowaliśmy albumy fotograficzne “Skarby Natury Gminy Oława – okiem Adama Polita”. Sposób odbioru albumu zostanie określony w mailu zwrotnym.

Konkurs  zostaje ogłoszony także na Facebooku, tą drogą również można wygrać 3 egzemplarze. Szczegóły na profilu gminy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!