• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Centrum Sztuki zaprasza

czwartek, 01.07.2021 - 15:21

Poznaj ofertę Centrum Sztuki w Oławie

“Palm Springs” – czyli powrót magii kina. Zapraszamy na Letnie Kino Plenerowe!

Inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance do obejrzenia w Wakacyjnym Kinie Plenerowym.

Centrum Sztuki w Oławie we współpracy z Urzędem Miejskim zapraszają na kolejny w tym roku pokaz kina plenerowego. Tym razem zapraszamy 9 lipca o godz. 21:30 na tereny zielone Ośrodka Kultury na film “Palm Springs”.

Beztroski Nyles i zadeklarowana singielka Sarah poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

—————-

Zapraszamy na letnie koncerty!

Znamy już terminy koncertów trzech wyłonionych w głosowaniu mieszkańców finalistów konkursu Letnia scena muzyczna. Koncerty będą realizowane w Parku Miejskim obok dworca PKP. Jako pierwsi wystąpią Paulina Huptyś i Piotr Karaś (11 lipca). Będzie to koncert akustyczny polskich i zagranicznych coverów we własnej interpretacji. W dniu 7 sierpnia na scenie pojawi się KBU czyli Jakub Dobrzyński. Podczas swojego występu zaprezentuje materiał z albumu, którego premiera przewidziana jest na lipiec 2021. Gościnnie podczas koncertu wystąpią inni artyści oławskiego rap podziemia, którzy pojawili się na drugiej solowej płycie KBU. Dzień później, 8 sierpnia wystąpi zespół MARVIKAL. Ich teksty łatwo wpadają w ucho a refreny zachęcają do wspólnego śpiewania. Wykonawcy powalczą o nagrodę główną Burmistrza Miasta Oława, czyli 5.000 złotych (słownie złotych: pięć tysięcy). Pozostała dwójka finalistów będzie mogła skorzystać z muzycznej sesji nagraniowej zrealizowanej w Studiu Nagrań Centrum Sztuki w Oławie. Zapraszamy wszystkich na letnie koncerty!