8 marca 2018r. na boisku sportowym w Stanowicach spotkali się mieszkańcy z terenu gminy Oława, aby wspólnie świętować Gminny Dzień Kobiet. Po godzinie 19, wójt gminy Oława, Jan Kownacki złożył przybyłym Paniom życzenia zdrowia, pomyślności i uśmiechu, po czym zaprosił na scenę zespół MIG.

Artyści błyskawicznie rozgrzali publiczność i porwali do tańca oraz wspólnej zabawy. Zachwycona widownia nagradzała zespół gromkimi brawami i wspólnie z wykonawcami wyśpiewywała ich przeboje. Po koncercie wykonawcy rozdawali autografy oraz fotografowali się z fanami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym i jeszcze raz składamy najlepsze życzenia wszystkim Paniom.