Podczas kolejnej edycji Mitu i Historii w Oleśnicy Małej mogliśmy wziąć udział w warsztatach Oławskiego Stowarzyszenia Turystycznego “Ryczynianie znad Odry”. Odwiedziła nas również zielarka i  i poetka Katarzyna Georgiou. W kościele pw. św. Wawrzyńca odbył się koncert duetu harfistki Jadwigi Tomczyńskiej oraz gitarzysty Maksymiliana Ambroziaka, pt. “Z harfą przez wieki”. Tradycyjnie na koniec Teatr Formy Józefa Markockiego poprowadził uczestników oleśnickiego spotkania po zakamarkach kompleksu pałacowego, gdzie odbywały się kolejne sceny przestawienia pantomimy “Hildegarda z Bingen”.