• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Złote Gody Państwa Szewczyków

środa, 26.08.2020 - 09:18

Wczoraj, 25 sierpnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oławie odbyła się uroczystość wręczenia Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla Państwa Krystyny i Stefana Szewczyków. Honorowej dekoracji, przy marszu Mendelssohna, dokonał p.o. wójta gminy Oława Henryk Kuriata.

W liście gratulacyjnym skierowanym do Jubilatów, w obecności najbliższej rodziny, p.o. wójta Henryk Kuriata złożył gratulacje i życzenia – „Dzisiejsza uroczystość stwarza znakomitą okazją, by w imieniu władz samorządowych i mieszkańców Gminy Oława złożyć Dostojnym Jubilatom życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu oraz pogody ducha. Życzymy Państwu dużo siły i twórczego zapału do podejmowania wielu inicjatyw, a także byście cieszyli się szacunkiem i miłością rodziny, sąsiadów i przyjaciół.”

Życzymy Jubilatom dużo zdrowia i  szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy.