Złote Gody Państwa Szewczyków
Wczoraj, 25 sierpnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oławie odbyła się uroczystość wręczenia Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla Państwa Krystyny i Stefana Szewczyków. Honorowej dekoracji, przy marszu Mendelssohna, dokonał p.o. wójta gminy Oława Henryk Kuriata.
W liście gratulacyjnym skierowanym do Jubilatów, w obecności najbliższej rodziny, p.o. wójta Henryk Kuriata złożył gratulacje i życzenia – „Dzisiejsza uroczystość stwarza znakomitą okazją, by w imieniu władz samorządowych i mieszkańców Gminy Oława złożyć Dostojnym Jubilatom życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu oraz pogody ducha. Życzymy Państwu dużo siły i twórczego zapału do podejmowania wielu inicjatyw, a także byście cieszyli się szacunkiem i miłością rodziny, sąsiadów i przyjaciół.”
Życzymy Jubilatom dużo zdrowia i szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy.