• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Zgłoś usterkę przez internet

wtorek, 11.09.2018 - 08:37

W ramach realizacji projektu Cyfrowy urząd – nowoczesne e-usługi dla interesantów Gminy Oława powstał panel e-usterka służący do zgłaszania usterek infrastruktury zlokalizowanej na terenie gminy Oława.

Usterki mogą być dodawane do systemu na dwa sposoby:

– poprzez portal obsługiwany z poziomu przeglądarki internetowej bez konieczności rejestrowania się na portalu

– poprzez aplikację mobilną e-Gmina Oława na urządzaniach z systemem operacyjnym android po uprzednim zarejestrowaniu się na portalu.

Zgłaszane usterki obsługiwane będą w systemie w godzinach pracy urzędu. Oznacza to, że usterki zgłoszone poza godzinami pracy urzędu będą obsłużone w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu zgłoszenia.

Dopuszcza się zamieszczanie wyłącznie zdjęć dotyczących zgłaszanej usterki. Zabrania się umieszczania zdjęć niezgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgłoszenia zawierające zdjęcia nie spełniające tych wymagań będą usuwane z systemu.

Więcej informacji w instrukcji użytkownika: https://euslugi.gminaolawa.pl/euslugi-web/assets/instrukcje/eUsterka_Przypadki_uzycia.pdf

Na realizacje projektu: Cyfrowy urząd – nowoczesne e-usługi dla interesantów Gminy Oława, otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w wysokości 85% kosztów kwalifikowanych, czyli 1,18 mln zł. Wartość całego zadania wynosi około 1,4 mln zł. W ramach projektu powstały:

 

Platforma eUsług mieszkańca Gminy Oława:

euslugi.gminaolawa.pl

 

Elektroniczny System Konsultacji Społecznych:

www.konsultacje.gminaolawa.pl

 

Elektroniczny Budżet Obywatelski

budzet.gminaolawa.pl/obywatelski/desktop

 

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.