Zapraszamy do udziału w Jarmarku Wielkanocnym – 23-25 marca

piątek, 09.02.2018 - 14:03

Za półtora miesiąca odbędzie się kolejna edycja Jarmarku Wielkanocnego – Jeden jarmark, trzy samorządy, którego organizatorami są: gmina Oława, miasto Oława oraz gmina Domaniów. Zachęcamy wszystkie Panie z kół gospodyń wiejskich, a także rady sołeckie, kluby seniora, stowarzyszenia, szkoły oraz mieszkańców do czynnego udziału w naszym Jarmarku.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa: prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów kulinarnych oraz rękodzieła. Zachęcamy, by w asortymencie wystawców z gminy Oława, były także ciepłe domowe posiłki, np. żurek, pierogi, placki ziemniaczane, pączki czy potrawy z grilla. Niech zapachy domowych przysmaków unoszą się po całym rynku, kuszą i wabią wszystkich odwiedzających tegoroczny Jarmark.

Zgłoszenia udziału w Jarmarku przyjmowane są przez panie z Referatu Kultury, Rekreacji i Sportu, który ma swoją siedzibę na ul. św. Rocha 3, pok. nr 24 na II p. Poniżej zamieszamy regulamin Jarmarku oraz kartę zgłoszenia udziału. Więcej informacji pod numerami: 71-38-12-203, 607-660-070.
Serdecznie Zapraszamy!

Regulamin Jarmarku – kliknij tutaj