• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Zapraszamy do udziału w Jarmarku Wielkanocnym – 23-25 marca

piątek, 09.02.2018 - 14:03

Za półtora miesiąca odbędzie się kolejna edycja Jarmarku Wielkanocnego – Jeden jarmark, trzy samorządy, którego organizatorami są: gmina Oława, miasto Oława oraz gmina Domaniów. Zachęcamy wszystkie Panie z kół gospodyń wiejskich, a także rady sołeckie, kluby seniora, stowarzyszenia, szkoły oraz mieszkańców do czynnego udziału w naszym Jarmarku.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa: prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów kulinarnych oraz rękodzieła. Zachęcamy, by w asortymencie wystawców z gminy Oława, były także ciepłe domowe posiłki, np. żurek, pierogi, placki ziemniaczane, pączki czy potrawy z grilla. Niech zapachy domowych przysmaków unoszą się po całym rynku, kuszą i wabią wszystkich odwiedzających tegoroczny Jarmark.

Zgłoszenia udziału w Jarmarku przyjmowane są przez panie z Referatu Kultury, Rekreacji i Sportu, który ma swoją siedzibę na ul. św. Rocha 3, pok. nr 24 na II p. Poniżej zamieszamy regulamin Jarmarku oraz kartę zgłoszenia udziału. Więcej informacji pod numerami: 71-38-12-203, 607-660-070.
Serdecznie Zapraszamy!

Regulamin Jarmarku – kliknij tutaj

Karta zgłoszenia – kliknij tutaj

 

 

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.