• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Zapraszamy na spotkanie

piątek, 09.11.2018 - 15:11

Szanowni Mieszkańcy Gminy Oława, Szanowni Współautorzy gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Oława, mija pół roku odkąd zakończyliśmy prace nad tym ważnym dokumentem, mówiącym o tym, w jaki sposób chcemy wzmacniać społeczność lokalną oraz rozwiązywać Jej główne problemy. Czas na pierwsze podsumowanie. Spotkajmy się i powiedzmy sobie, co nam się udało zrobić w obszarze społecznym, a co wymaga szczególnej troski i naszego zaangażowania.

Zapraszamy serdecznie 14 listopada 2018 roku w godz.13. –15 do Sali Sesyjnej Rady Gminy w Urzędzie Gminy Oława przy pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego 28.

Liczymy na Państwa obecność! Pozwoli nam ona zdobyć możliwie pełną wiedzę o wdrażaniu zapisów dokumentu. Prosimy o przypomnienie sobie wypracowanych wspólnie czterech kierunków działania, przyporządkowanych im zadań oraz zastanowienie się czy są one realizowane i na jakim etapie ich realizacji jesteśmy. Czy przygotowany wspólnie plan dalej zachowuje aktualność?

Helena Masło

Gminna Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych dostępna jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej: bip.gminaolawa.pl/Article/get/id,22404.html

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.