• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Zapraszamy na Jarmark Wielkanocny – 23 i 24 marca

czwartek, 22.02.2024 - 12:45

Jak co roku gmina Oława wspólnie z miastem Oławą i gminą Domaniów organizuje Jarmark Wielkanocny pod hasłem: Jeden Jarmark – Trzy samorządy. Tradycyjnie Jarmark odbędzie się na oławskim Rynku, w tym roku 23 i 24 marca.

Regulamin Jarmarku – kliknij tutaj

Karta zgłoszenia – kliknij tutaj

Serdecznie zapraszamy: koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, fundacje, kluby, placówki oświatowe, rady sołeckie z terenu naszej gminy do udziału w Jarmarku w roli wystawców. Poniżej publikujemy Regulamin tegorocznego Jarmarku wraz z kartą zgłoszenia. Wypełnione zgłoszenie należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 10 marca do Referatu ds. kultury, sportu i rekreacji, znajdującego się w filialnym budynku Urzędu Gminy Oława na ul. św. Rocha 3 lub mailowo na adres: kultura@gminaolawa.pl

Zainteresowanych wystawców spoza terenu naszej gminy odsyłamy po kartę zgłoszenia na stronę Urzędu Miejskiego w Oławie: kliknij tutaj.  Wypełnioną kartę należy przesłać na adres: promocja@um.olawa.pl w nieprzekraczalnym terminie do 10 marca 2024 r.