• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka – niedziela, 28 maja, boisko sportowe w Zabardowicach

czwartek, 18.05.2023 - 12:59

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszej gminy na szaloną zabawę na zamkach dmuchanych w plenerze w Zabardowicach. Oprócz tego czeka na was masa atrakcji: konkurs plastyczny, konkurs ekologiczny, animacje, fotobudka, malowanie twarzy, warkoczyki, gry i zabawy sportowe, prezentacja wozów bojowych oraz maszyn rolniczych, a także wiele innych atrakcji. Czekają extra gadżety, za udział w zabawach.

Ale to nie wszystko. Równolegle do Gminnego Dnia Dziecka odbywać się będzie Piknik z Produktem Polskim i Bitwa Regionów – I etap konkursu kulinarnego dla kół gospodyń wiejskich.  W konkursie wezmą udział zgłoszone koła gospodyń wiejskich z naszego powiatu, w tym z naszej gminy: KGW Ścinawa, KGW Godzikowice i KGW Oleśniczanki z Oleśnicy Małej. Konkurs organizowany jest przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Podczas imprezy wręczymy nagrody od sponsora Acana Polska i puchar dla „Gminnego Najładniejszego Kundelka”. Będziemy mogli zobaczyć najsympatyczniejsze psiaki z terenu naszej gminy. Zapraszamy!