• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka i Rodziny – 27 maja

piątek, 11.05.2018 - 10:42

Zapraszamy w niedzielne popołudnie 27 maja do Gaci, gdzie na terenach za halą sportową będziemy bawić się z okazji Gminnego Dnia Dziecka i Rodziny. Wstęp wolny.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji: m.in. przedstawienie teatralne „Drużyna Zet” w wykonaniu EkoStudio z Opola, i pokaz iluzji Marcina Gogołowicza. Będą dmuchańce, eurobungee, trampoliny, przejażdżki kucykiem oraz animacje i wiele innych.

Dla nieco starszych dzieci i rodziców na scenie wystąpią gwiazdy disco polo i italo disco: Andre i Francesco Napoli.
Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły na plakacie i poniżej.

 

Pokaz iluzjonisty Marcina Gogołowicza

Podczas występu iluzjonista dostarcza dzieciom niezapomniane widowisko połączone z dużą dawką humoru. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, dlatego cały pokaz prezentowany jest na luzie i zrobiony w ten sposób, aby jak najbardziej angażować najmłodszych widzów.

Marcin Gogołowicz – przygodę z iluzja rozpoczął już jako dziecko. Lata ćwiczeń, upór oraz pasja z czasem zaczęły przynosić oczekiwane efekty – iluzja zaczęła przypominać prawdziwą magię.. Przełom nastąpił w 2005 rok, gdy wyjechał do Stanów Zjednoczonych, kolebki współczesnej magii. Przez kolejne lata szkolił się pod okiem mistrzów iluzji i osiągną wysoki poziom sztuki. Od 2008 roku występuje jako zawodowy magik iluzjonista.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. magiailuzji.pl

 

Francesco Napoli

Gwiazda tzw. italo disco, karierę rozpoczął w latach 80. Znany z przebojów: „Balla Balla”, „Borneo”, „Piano piano”, „Marina” oraz przebój z ostatniej płyty „Lady Fantasy”. Płyta „Lady Fantasy” sprzedała się w nakładzie 12 milionów egzemplarzy w 44 krajach. Po raz pierwszy gościł w Polsce w 1988 roku na zaproszenie organizatorów Festiwalu w Sopocie.

fot. archiwum artysty

 

Andre z zespołem

Andre to pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się Andrzej Marcysiak, lider zespołu, autor większości tekstów. Zadebiutował na scenie w 2010 roku i szybko zdobył rzesze fanów. Obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych artystów disco polo.

Gwiazdę disco polo gościliśmy już w gminie Oława, podczas koncertu doskonale bawiliśmy się przy największych jego hitach: „Ale, ale Aleksandra”, „Czarodziejko Serc Złodziejko”. Sympatyczny wokalista bardzo szybko rozruszał liczną widownię, rozdawał autografy, płyty i chętnie pozował do zdjęć.

fot. archiwum artysty

Tak bawiliśmy się na koncercie Andre w 2016r.:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. był sponsorem gminnego Dnia Dziecka w miejscowości Gać (gmina Oława).

W ramach swej działalności GAZ-SYSTEM. aktywnie angażuje się w dialog z otoczeniem oraz wspiera inicjatywy między innymi z zakresu odpowiedzialnych inwestycji, kultury i sztuki, sportu czy ekologii.

Prowadzone przez spółkę inwestycje w zakresie rozbudowy systemu przesyłowego, służące dywersyfikacji dostaw gazu ziemnego oraz bezpieczeństwu energetycznemu kraju, wzmacniają poczucie odpowiedzialności GAZ-SYSTEM za mieszkańców regionów oraz wykorzystywane zasoby naturalne. Spółka dokłada wszelkich starań, aby podejmowane działania były w pełni rozumiane i akceptowane, realizowane z poszanowaniem środowiska oraz stwarzały szansę na to, by dany region odnosił korzyści z wdrażanych projektów.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest jednoosobową spółką akcyjną Skarbu Państwa o znaczeniu strategicznym dla polskiej gospodarki. Kluczowym zadaniem spółki jest transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju do sieci dystrybucyjnych oraz do odbiorców końcowych podłączonych do systemu przesyłowego. Rozbudowując system transportu gazu ziemnego GAZ-SYSTEM łączy oczekiwania klientów z rozwojem firmy i rynku gazu w Polsce. Długoterminowym celem działalności spółki jest zbudowanie pozycji jednego z najlepiej funkcjonujących dostawców usług przesyłowych w Europie.

Osoby bliżej zainteresowane realizacjami inwestycji firmy GAZ-SYSTEM zapraszam do odwiedzenia strony internetowej www.gaz-system.pl.

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.