• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Zapraszamy do lektury nowego numeru Wieści Gminy Oława – 1/2019

piątek, 01.02.2019 - 13:54

Zapraszamy do zapoznania się z e-wydaniem nowego numeru naszego biuletynu informacyjnego - Wieści Gminy Oława. Wersję elektroniczną udostępniamy w aplikacji, która umożliwia wygodne przeglądanie zawartości. Wersja papierowa ukaże się 11 lutego i zostanie wyłożona w Urzędzie Gminy Oława.

Zapraszamy do lektury e-wydania w panelu, który umożliwia wygodne przeglądanie zwartości poszczególnego numeru Wieści. Za pomocą intuicyjnej nawigacji możecie Państwo wybrać interesującą stronę, a następnie za pomocą kółeczka myszki powiększyć rozmiar podglądu i przesuwać go w dowolnym kierunku.

Po kliknięciu na grafikę obok lub poniższy link – przeniesiecie się Państw do działu Wieści Gminy Oława. Następnie kliknijcie na ikonkę pierwszej strony wybranego numeru. Wówczas panel e-publikacje zostanie uruchomiony.

Dla użytkowników smartfonów i tradycjonalistów publikujemy wersję Wieści zapisaną w pdf. – kliknij tutaj

Wygodny dostęp do panelu Wieści Gminy Oława znajduje się na stronie głównej. Wystarczy po lewej stronie kliknąć na ikonkę pomarańczową z tytułem naszej publikacji: