• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Zapisz się do Newslettera Gminy Oława

piątek, 17.05.2019 - 14:47

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z życia gminy, by nie umknęła Ci ważna informacja - zapraszamy do zapisania się do Newslettera Gminy Oława.

Jak się zapisać?

Wystarczy do okienka rejestracji do Newslettera, znajdującego się po lewej stronie pod menu głównym, wpisać adres mail, na który chcą Państwo otrzymywać nasze wiadomości oraz zaakceptować politykę prywatności. Obok na zdjęciu prezentujemy jak wygląda okienko rejestracji. Następnie otrzymacie Państwo na podany adres mailowy wiadomość, w której będzie podany link, potwierdzający subskrypcję. Po kliknięciu na niego, adres trafia do naszej bazy malingowej, na którą będą wysyłane wiadomości z życia naszej gminy.

Aby zapoznać się z polityką prywatności należy kliknąć na link znajdujący się obok okienka Akceptacji lub przeczytać tutaj: polityka prywatności

 

Czy można wypisać się z Newslettera?

Oczywiście, w każdym momencie możecie Państwo usunąć  swój adres mailowy z naszej bazy danych, co jest równoznaczne z zaprzestaniem korzystania z usługi Newslettera. Można to zrobić na dwa sposoby:

  • w wiadomości potwierdzającej subskrypcję, która trafiła do Waszej skrzynki odbiorczej po zapisaniu się do Newslettera, kliknąć na link wypisania się z Newslettera, adres automatycznie zostanie skasowany z bazy danych.
  • lub z adresu, który chcecie Państwo usunąć z bazy danych gminy Oława, wysłać prośbę na maila: promocja@gminaolawa. 

Poniżej prezentujemy jak wygląda nasz Newsletter– zdjęcie poglądowe, linki czytaj więcej – nie działają

(To część ostatniej wiadomości, którą wysłaliśmy dzisiaj naszym subskrybentom)