• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Z życzeniami dla seniorów

wtorek, 21.12.2021 - 12:26

16 grudnia uczniowie Szkoły Podstawowej w Marcinkowicach odwiedzili Klub Seniora "Magnolia" i złożyli życzenia świąteczne.

Uczniowie pod okiem szkolnego opiekuna wolontariatu Doroty Tomickiej zaskoczyli marcinkowickich seniorów wspaniałą niespodzianką. Taka moc pozytywnej energii wprawiła seniorów w radosny i świąteczny nastrój.

fot. archiwum KS „Magnolia”