Z życzeniami dla seniorów
wtorek, 21.12.2021 - 12:26
16 grudnia uczniowie Szkoły Podstawowej w Marcinkowicach odwiedzili Klub Seniora "Magnolia" i złożyli życzenia świąteczne.
Uczniowie pod okiem szkolnego opiekuna wolontariatu Doroty Tomickiej zaskoczyli marcinkowickich seniorów wspaniałą niespodzianką. Taka moc pozytywnej energii wprawiła seniorów w radosny i świąteczny nastrój.
fot. archiwum KS „Magnolia”
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Modernizacja boiska przy Gminnej Szkole Podstawowej zakończona
wtorek, 09.06.2026 - 13:54 -
Czytaj dalej
Mikroretencja – przygotuj się na nabór wniosków
poniedziałek, 08.06.2026 - 14:46 -
Czytaj dalej
Wielkie emocje, sportowa rywalizacja i masa zabawy dla najmłodszych już niedługo!
poniedziałek, 08.06.2026 - 10:53