Wyniki Ligii halowej Gminy Oława

środa, 09.01.2019 - 15:54

Jak wyglądają wyniki po 4 kolejce zmagań? – poniżej zamieszamy tabelę wyników.

Podczas ostatniego spotkania, które odbyło się 6 stycznia w hali sportowej w Gaci wybrano także najlepszych zawodników, zostali nimi:
1 Liga – Arkadiusz Synówka
2 Liga – Marek Januszkiewicz
3 Liga – Rafał Czarnecki

Już w tę niedzielę 13 stycznia odbędą się kolejne rozgrywki w ramach V edycji Ligi Halowej Gminy Oława. Zapraszamy do kibicowania!

Więcej informacji na Facebooku Ligi Halowej Gminy Oława: kliknij tutaj