• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Wyniki Ligii halowej Gminy Oława

środa, 09.01.2019 - 15:54

Jak wyglądają wyniki po 4 kolejce zmagań? – poniżej zamieszamy tabelę wyników.

Podczas ostatniego spotkania, które odbyło się 6 stycznia w hali sportowej w Gaci wybrano także najlepszych zawodników, zostali nimi:
1 Liga – Arkadiusz Synówka
2 Liga – Marek Januszkiewicz
3 Liga – Rafał Czarnecki

Już w tę niedzielę 13 stycznia odbędą się kolejne rozgrywki w ramach V edycji Ligi Halowej Gminy Oława. Zapraszamy do kibicowania!

Więcej informacji na Facebooku Ligi Halowej Gminy Oława: kliknij tutaj

 

 

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.