• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Wyłoniono najładniejsze kartki świąteczne 2021

sobota, 18.12.2021 - 15:29

Za najładniejszą kartkę świąteczną komisja konkursowa uznała tę, którą zrobiła Lubow Sawicka. II miejsce zajęła kartka wykonana przez Radę Sołecką Psar, zaś III miejsce przez Polę Klimek – mieszkankę Psar. Gratulujemy!

Konkurs rozstrzygnięto podczas drugiego dnia Jarmarku. Komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Teuchmann – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Bystrzycy oraz Bożena Myszkowska – instruktor zajęć plastycznych w Centrum Sztuki w Oławie miały trudne zadanie, gdyż każda kartka była pięknie udekorowana, pomysłowa i niepowtarzalna. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy!