Wyłoniono najładniejsze kartki świąteczne 2021
sobota, 18.12.2021 - 15:29
Za najładniejszą kartkę świąteczną komisja konkursowa uznała tę, którą zrobiła Lubow Sawicka. II miejsce zajęła kartka wykonana przez Radę Sołecką Psar, zaś III miejsce przez Polę Klimek – mieszkankę Psar. Gratulujemy!
Konkurs rozstrzygnięto podczas drugiego dnia Jarmarku. Komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Teuchmann – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Bystrzycy oraz Bożena Myszkowska – instruktor zajęć plastycznych w Centrum Sztuki w Oławie miały trudne zadanie, gdyż każda kartka była pięknie udekorowana, pomysłowa i niepowtarzalna. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy!
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
środa, 17.06.2026 - 16:56 -
Czytaj dalej
14 czerwca 2026 roku w hali sportowej w Gaci odbył się Turniej piłki ręcznej dziewcząt o puchar wójta gminy Oława
środa, 17.06.2026 - 13:12 -
Czytaj dalej
Uwaga w związku z awarią, jutro nie będzie wody w miejscowościach: Gać, Maszków, Psary
wtorek, 16.06.2026 - 14:27