Wykorzystaj bon turystyczny do września br
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przypomina o wykorzystaniu bonu turystycznego do końca września 2022 roku.
Jak podaje Urząd, liczba osób uprawnionych do skorzystania z tego rodzaju płatności do marca 2022 wyniosła na 324.074, a łączna kwota niewykorzystanych bonów opiewa na 261.576.400 złotych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom turystów, Dolnośląska Organizacja Turystyczna za pośrednictwem portalu www.dolnyslask.travel.pl umożliwia skorzystanie z ofert turystycznych łączących noclegi wraz z atrakcjami, które dają szereg możliwości spędzenia czasu w ciekawy sposób. Strona skupia ponad 1.000 różnych ofert turystycznych, przygotowanych na podstawie propozycji dolnośląskich biur podróży, lokalnych przewodników, hotelarzy, restauratorów i innych przedstawicieli branży. Oferty są skierowane przede wszystkim do rodzin z dziećmi, dzięki czemu można je zrealizować, wykorzystując bon turystyczny.
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Uwaga – Harmonogram odbioru odpadów na terenie Gminy Oława na lipiec i sierpień
środa, 03.06.2026 - 16:41 -
Czytaj dalej
Nadleśnictwo Oława wprowadziło okresowy zakaz wstępu do lasu na części terenu Leśnictwa Bystrzyca
środa, 03.06.2026 - 15:46 -
Czytaj dalej
Od 4 do 7 czerwca Koło Łowieckie SZARAK Jelcz-Laskowice organizuje polowania dewizowe
środa, 03.06.2026 - 15:32