• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Wójt otrzymał podziękowanie za wsparcie organizacji Aprilisu w Ryczynie

piątek, 19.05.2023 - 10:50

„Wszem i wobec wiadomym się czyni, Iż na czworodrożu w Lesie Rczyńskim, Gdy słońce najwyżej Na Aprilisowym niebie stało, Doszło do spotkania Barwnej acz wielce zacnej gromady Miłośników ryczyńskiej historii. A wszystko to dzięki naszym Łaskawcom W osobie: Imć Pana – Wójta Artura Piotrowskiego”. – takie oryginalne podziękowania otrzymał dzisiaj wójt od organizatorów tegorocznego Aprilisu w Ryczynie: Małgorzaty Łuszczyńskiej z Ryczynianie znad Odry oraz archeolog Magdaleny Przysiężnej – Pizarskiej.

W prezencie wójt otrzymał także herb gminy wykonany techniką repusowania – tzn. został wybitny na zimno w mosiądzu. Autorem pracy jest uczestnik tegorocznego Aprilisu Waldemar Kachel. Jak Wam się podoba?