Wojsko Polskie szuka ochotników do służby przygotowawczej!

poniedziałek, 11.06.2018 - 10:58

Wojskowa Komenda Uzupełnień we Wrocławiu prowadzi rekrutację na III turnus służby przygotowawczej w 2018 r., pełnionej na potrzeby korpusu szeregowych. Szkolenie rozpoczyna się we wrześniu 2018 roku, ale wnioski przyjmowane są już teraz.

Szkolenie w ramach służby przygotowawczej pełnionej na potrzeby korpusu szeregowych trwa niepełne 4 miesiące i kończy się egzaminem. Elewi służby przygotowawczej oprócz uposażenia podstawowego, zakwaterowania, wyżywienia, a także umundurowania, dostaną zwrot kosztów dojazdu do miejsca, gdzie będą odbywać służbę.

Jeśli posiadasz obywatelstwo polskie, jesteś osobą pełnoletnią, nie byłeś/aś karany/a i posiadasz kategorię zdrowia „A” (mężczyźni), a co najważniejsze – chcesz związać swoje życie z mundurem – nie zwlekaj i złóż swój wniosek już dziś w Wojskowej Komendzie Uzupełnień (ul. Gajowicka 118, 50-984 Wrocław).

Więcej informacji o naborze i specyfice służby przygotowawczej uzyskasz pod numerami telefonów: 261 656 141 i 261 656 155.
Możesz również wysłać do nas wiadomość o treści: PRZYGOTOWAWCZA, na numer tel.: 723 694 378, a my oddzwonimy do Ciebie i udzielimy Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.*

*Opłata za SMS zgodna z taryfą operatora.

Regulamin korzystania z usługi „Newsletter Gminy Oława”:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminę Oława, pl. marsz. J. Piłsudskiego 28, Oława 55-200 Oława. Jestem świadom/świadoma, że moja zgoda może być odwołana w każdej chwili, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter Gminy Oława”. Usługa „Newsletter Gminy Oława” umożliwia zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji z życia gminy Oława.

Korzystanie z usługi „Newsletter Gminy Oława” jest dobrowolne, bezpłatne, bezterminowe.
W celu świadczenia usługi „Newsletter Gminy Oława”, Gmina Oława pozyskuje w procesie rejestracji od zainteresowanych osób adresy poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne, lecz bez ich podania nie możliwe jest korzystanie z usługi „Newsletter Gminy Oława”.
Zarejestrowana osoba, w każdej chwili ma możliwość usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji, tj. adresu e-mail, co równoznaczne jest z zaprzestaniem świadczenia usług „Newsletter Gminy Oława”.
W celu usunięcia danych należy wystosować do Gminy Oława na adres promocja@gminaolawa.pl prośbę o usunięcie danych z zasobów Gminy Oława. Mail z prośbą należy wysłać z adresu, który był podany przy rejestracji i stanowi dane osobowe użytkownika usługi „Newsletter Gminy Oława. Użytkownik otrzyma maila z potwierdzeniem usunięcia jego danych.
Administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, 71 313-30-44, sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter Gminy Oława” i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko podmioty upoważnione z mocy prawa.
Udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu.
Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Regulamin korzystania z usługi „Newsletter Gminy Oława” reguluje Zarządzenie Zastępcy Wójta Gminy Oława nr 104/2018 z dnia 25.05.2018 – Kliknij tutaj

Usługa Newslettera Gminy Oława będzie aktywna wkrótce…