Wojsko Polskie szuka ochotników do służby przygotowawczej!

poniedziałek, 11.06.2018 - 10:58

Wojskowa Komenda Uzupełnień we Wrocławiu prowadzi rekrutację na III turnus służby przygotowawczej w 2018 r., pełnionej na potrzeby korpusu szeregowych. Szkolenie rozpoczyna się we wrześniu 2018 roku, ale wnioski przyjmowane są już teraz.

Szkolenie w ramach służby przygotowawczej pełnionej na potrzeby korpusu szeregowych trwa niepełne 4 miesiące i kończy się egzaminem. Elewi służby przygotowawczej oprócz uposażenia podstawowego, zakwaterowania, wyżywienia, a także umundurowania, dostaną zwrot kosztów dojazdu do miejsca, gdzie będą odbywać służbę.

Jeśli posiadasz obywatelstwo polskie, jesteś osobą pełnoletnią, nie byłeś/aś karany/a i posiadasz kategorię zdrowia „A” (mężczyźni), a co najważniejsze – chcesz związać swoje życie z mundurem – nie zwlekaj i złóż swój wniosek już dziś w Wojskowej Komendzie Uzupełnień (ul. Gajowicka 118, 50-984 Wrocław).

Więcej informacji o naborze i specyfice służby przygotowawczej uzyskasz pod numerami telefonów: 261 656 141 i 261 656 155.
Możesz również wysłać do nas wiadomość o treści: PRZYGOTOWAWCZA, na numer tel.: 723 694 378, a my oddzwonimy do Ciebie i udzielimy Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.*

*Opłata za SMS zgodna z taryfą operatora.