• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Wojsko Polskie szuka ochotników do służby przygotowawczej!

poniedziałek, 11.06.2018 - 10:58

Wojskowa Komenda Uzupełnień we Wrocławiu prowadzi rekrutację na III turnus służby przygotowawczej w 2018 r., pełnionej na potrzeby korpusu szeregowych. Szkolenie rozpoczyna się we wrześniu 2018 roku, ale wnioski przyjmowane są już teraz.

Szkolenie w ramach służby przygotowawczej pełnionej na potrzeby korpusu szeregowych trwa niepełne 4 miesiące i kończy się egzaminem. Elewi służby przygotowawczej oprócz uposażenia podstawowego, zakwaterowania, wyżywienia, a także umundurowania, dostaną zwrot kosztów dojazdu do miejsca, gdzie będą odbywać służbę.

Jeśli posiadasz obywatelstwo polskie, jesteś osobą pełnoletnią, nie byłeś/aś karany/a i posiadasz kategorię zdrowia „A” (mężczyźni), a co najważniejsze – chcesz związać swoje życie z mundurem – nie zwlekaj i złóż swój wniosek już dziś w Wojskowej Komendzie Uzupełnień (ul. Gajowicka 118, 50-984 Wrocław).

Więcej informacji o naborze i specyfice służby przygotowawczej uzyskasz pod numerami telefonów: 261 656 141 i 261 656 155.
Możesz również wysłać do nas wiadomość o treści: PRZYGOTOWAWCZA, na numer tel.: 723 694 378, a my oddzwonimy do Ciebie i udzielimy Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.*

*Opłata za SMS zgodna z taryfą operatora.

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.