• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Woda z wodociągu zdatna do spożycia

poniedziałek, 16.09.2024 - 13:08

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Oławie informuje, że woda z publicznych sieci wodociągowych na terenie powiatu oławskiego jest bezpieczna i zdatna do spożycia

Sytuacja w zakresie ujęć wody na terenie powiatu jest stabilna i jest stale monitorowana.
Ze względu na dynamiczną sytuację hydrologiczną prosimy o śledzenie komunikatów na stronie oraz profilu Facebook PSSE oraz stosowanie się do zaleceń.
Śledź informacje na bieżąco na stronie PSSE: https://www.gov.pl/web/psse-olawa/komunikaty